Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Cheat 2.0
Auto Cheat 2.0
Reply
Czekaj, ten program robi to za Ciebie?
Reply
Tak, myślę, że możesz wybrać, co oszukiwać, aby umieścić z listy, a następnie idzie do ciebie.
Reply
Cóż, mam nadzieję, że to nie tylko XeonTeam otrzymuje rep ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by gijoe2256 Cóż, mam nadzieję, że to nie tylko XeonTeam otrzymuje rep ... proszę przeformułować, nie rozumiem. Jest to zaktualizowana wersja starej aplikacji do automatycznego cheatowania. Zmieniłem Keys, których używa aplikacja do umieszczania obiektów.ddb w folderze danych do F6 i F7, mam również całkowicie odnowiony moduł kontrolujący ruch plików, więc działa o wiele lepiej, więc nie powinieneś dostać tak wielu błędy, wprowadzono bardziej zaawansowaną obsługę błędów. Jednak mam umieścić listę, z której można jeszcze wybrać, więc mogę to zrobić dla V3, która może zawierać wiele plików objects.ddb. ----- Jak używać ----- Proszę wyodrębnić aplikację przed uruchomieniem. Umieść żądany plik objects.ddb na tej samej stacji, co AutoCheat2.exe Jeśli chcesz umieścić kod do folderu danych, naciśnij klawisz F6, a plik objects.ddb zostanie skopiowany do folderu danych. Po naciśnięciu F7, aplikacja usunie plik objects.ddb z folderu danych. ----- Przegląd ----- F4 - Pokaż i ukryj aplikację F6 - Skopiuj kod do folderu z danymi F7 - Usuń oszustwo z folderu danych Jeśli twój folder danych jest inny niż c: \ westwood \ renegade \ data możesz podać ścieżkę do folderów danych, w przeciwnym razie pozostaw to tak, jak jest.
Reply
XeonTeam, po prostu użyj yousendit lub czegoś innego lol.
Reply
Bez cyberprzestrzeni, wiem, że masz życie poza UC, ale chciałbym mieć mod, więc mógłbym zrobić te pliki ... tak czy owak, robi się to teraz ...
Reply
Zgadzam się z XeonTeam. Chodzi mi o to, że jesteś szybkim cyberpunkiem, ale ja i XeonTeam działamy najczęściej na forach. Jestem maniakiem UC (tak samo jest z XeonTeam lol).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)