Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezgodne badania - generałowie 1.8
Zaktualizuję to, gdy dowiem się o tym więcej!   To jest miejsce, w którym teraz jestem, próbując zrozumieć grę i zrozumieć, co się dzieje w porównaniu do Online.   masz komputer A i komputer B. Mój komputer to komputer A, a moim przeciwnikiem jest komputer B   Użyłem CE i wprowadziłem dostęp do mojej wartości pieniężnej. Znalazłem dwie lokalizacje Komputer A 9318E4 - nie robi dużo, ale umieszcza ebp w 9318E4 39F3AC8 - zawiera większość pracy - wymienię wszystkie wskaźniki, które mają do niej dostęp   50869F - mov ebp, [eax 34] - nie wiesz, co jeszcze robi?   566D6E - mov eax, [esi 04] - dodaje pieniądze 566D77 - mov [esi 04], eax - dodaje pieniądze   566C60 - mov eax, [edi 04] - subskrypcja pieniędzy 566CCC - mov eax, [edi 04] - subfundusz 566CD5 - mov [edi 04], eax - subsnoty pieniężne   4A2925 - mov edi, [esi 34] - przy wyborze mojego buldożera amerykańskiego 49CD10 - mov ecx, [ecx 34] - przy wyborze moich amerykańskich koszar   --------------------- Teraz za każdym razem, gdy dodam lub subdukcji, wartości, które mam w moich wskaźnikach, są uzyskiwane na komputerze B. Komputer B przechowuje wartość pieniężną komputera A. Tak więc klucz będzie próbować dowiedzieć się, czy powstrzymać zmianę wartości pieniędzy od komputerowych B.   Każda sugestia byłaby cudowna.   Szyfrować
Reply
Ahh świetny początek! mam nadzieję, że możemy to rozgryźć
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)