Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakres
#1
Yo, czy jest jakiś mod, który sprawia, że cała broń ma zasięg! I nie zawiera żadnych innych funkcji więcej niż to, z góry dzięki.
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie Poo61 Yo, czy jest jakiś mod, który sprawia, że cała broń ma zasięg! I nie zawiera żadnych innych funkcji więcej niż to, z góry dzięki. Oczywiście, istnieje narzędzie do modyfikacji, które możesz chcieć rozważyć. Zapomniałem imienia, ale mógłbyś zrobić to sam, Lub jeśli nie masz czasu, poproś o jedno. Myślę, że nie ma tam, który ma tylko zakres. Może, ale nie jestem pewien.
Reply
#3
Nie wierzę, że jest jeden, ale mogę to zrobić, jeśli chcesz mnie. (nie teraz, ale jutro, kiedy wracam do domu ze szkoły) *Edytować* Wygląda na to, że ktoś mnie do tego pobił. Myślę, że on o to prosił, bo nie wie, jak to zrobić. Zrobiłbym to teraz, ale jestem na laptopie, a nie na pulpicie i tam, gdzie jest mój redaktor.
Reply
#4
Podczas gdy jesteś w tym, przynieś mi szkocką na skałach ... I pewna prędkość z tym pójdzie
Reply
#5
Mogę zrobić za kilka godzin?
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie kooljason050 Mogę zrobić za kilka godzin? Rozpocznij modding: 20:27 4 Zakończ modowanie: 20:31:34 proszę, bądź prawdziwy w czasach, można to zrobić w ciągu kilku minut. BUt, dziękuję za propozycję zrobienia tego modu. O Twoim drugim wpisie: Zacytować: Napisał pierwotnie kooljason050 Czy ktoś wie, gdzie zdobyć przyzwoite wallhacks, które nie są NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ SHITTY? -Warlenny, w wątku, kiedy spuchnięty pytał o nas w w3d z renguardem, jakiego używał wallhack, bo wallhacks mam naprawdę gówniane tunele, a wallhacki, których używaliście na wyspach (na obrazie dołączonym) mieli w połowie przyzwoite tunele. czy możesz przesłać ten wallhack? jeśli nie jest prywatny. PS: - każdy, kto potrafi robić wallhacki, dobrze byłoby umieścić coś w rodzaju "listwy przypodłogowej", gdzie ściany powinny być tak blisko, by nie uciekały z mapy. - użyłem tapet Cyberpunks, które można znaleźć na stronie http:
Reply
#7
Dziękuję, to była prośba, jeśli mod nie został utworzony .. Mam nadzieję, że administrator wkrótce zaakceptuje załącznik.
Reply
#8
Zacytować: Napisał warlenny Rozpocznij modding: 20:27 4 Zakończ modowanie: 20:31:34 proszę, bądź prawdziwy w czasach, można to zrobić w ciągu kilku minut. BUt, dziękuję za propozycję zrobienia tego modu. O Twoim drugim wpisie: - użyłem tapet Cyberpunks, które można znaleźć na stronie http:
Reply
#9
Zacytować: Napisał warlenny Rozpocznij modding: 20:27 4 Zakończ modowanie: 20:31:34 proszę, bądź prawdziwy w czasach, można to zrobić w ciągu kilku minut. BUt, dziękuję za propozycję zrobienia tego modu. O Twoim drugim wpisie: - użyłem plecaków Cyberpunks, które można znaleźć na http://rcdb.turcs.net - Uruchamianie mapy możliwe jest tylko po stronie serwera i jeśli umieścisz "listwę przypodłogową" przed ścianą: Nie miałoby to sensu, bo nie mogłeś go rzucić, więc nie byłby to hochsztapler Czy możesz przesłać na rapidshare lub megaupload i po pm link? Jestem trochę znudzony i plik nie został zaakceptowany: /
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)