Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RHG Help Proszę, proszę
okej ... Mam system Windows XP pro, The First Decade.   Problem: Zaczynam RHG w prawej rundzie .. W takim razie zamykam Game .exe, potem klikam Renegade, która uruchamia game2.exe, prawo, a następnie mówię, że ładuje się. Potem widzę ekran powitalny Screeny przez sekundę, a potem Gra się zamyka i ładuje Konfiguracja Renegade. Gdzie jest pytanie, jaki ekran Res. Chcę. Robi to w kółko ... Jakąkolwiek wskazówkę?
Reply
Nie sądzę, że pierwsza dekada jest kompatybilna z rgh (i nie próbowałem tego)
Reply
to działa, ale nie rozumiem twojego problemu
Reply
Zacytować: Widzę splash Screeny przez ułamek sekundy, a gra się zamyka to problem, może być spowodowane przez mod lub coś
Reply
0X90 Twój RGH jest genialny i użyłem go, zaczynając od oszukiwania Renegade. ale mam pytanie wzdłuż linii korzystania z pliku objects.ddb i RGH w tym samym czasie. Jeśli użyję dla nieśmiertelnego zabicia światła i poczekam 2 gry, aby go użyć, to umieściłem je w skopiowanym pliku danych używanym z RGH do następnego, zanim pojawi się strona ładowania dla następnej mapy renegade losowo zamyka się i ponownie mówi "zostałeś odłączony od renguard" Nie jestem shure, jeśli to wina twojego programu serwera lub stroju, więc możesz pomóc mi w tym również.
Reply
Zacytować: Originally Posted by bonebuster 0X90 Twój RGH jest genialny i użyłem go, zaczynając od oszukiwania Renegade. ale mam pytanie wzdłuż linii korzystania z pliku objects.ddb i RGH w tym samym czasie. Jeśli użyję dla nieśmiertelnego zabicia światła i poczekam 2 gry, aby go użyć, to umieściłem je w skopiowanym pliku danych używanym z RGH do następnego, zanim pojawi się strona ładowania dla następnej mapy renegade losowo zamyka się i ponownie mówi "zostałeś odłączony od renguard" Nie jestem shure, jeśli to wina twojego programu serwera lub stroju, więc możesz pomóc mi w tym również. Bone1010 <- freaking ogromny fan tej strony i twojego programu. Prawdopodobnie RGH nie jest w stanie poradzić sobie z rozłączeniem RG. W każdym razie, dziękuję za twój w grze nick
Reply
wypatroszony nigdy nie powinien podawać twojego pseudonimu w grze w witrynie publicznej. @evil swoim okrutnym jestem pewien, że nie włamał się do twojego serwera ive nigdy nie włamał się na twój serwer z tobą w nim w każdym razie jestem pewien, że on wróci nie długo się obejść
Reply
to nie moja główna strona to konto poboczne, które pomijało zakazy, jeśli się pojawią. tak czy inaczej, lektura dla sposobu na obejście tego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by t10101 wypatroszony nigdy nie powinien podawać twojego pseudonimu w grze w witrynie publicznej. @evil swoim okrutnym jestem pewien, że nie włamał się do twojego serwera ive nigdy nie włamał się na twój serwer z tobą w nim w każdym razie jestem pewien, że on wróci nie długo się obejść No cóż, spodziewałem się tego, ale w każdym razie bezpośrednie połączenie nie jest możliwe z naszym serwerem, co bardzo pomaga. Mieliśmy nawet oszusta noobów, którzy przychodzili na nasze fora, mówiąc, że nasz serwer powiedział mu, że to było hasło :: angel2: co to jest, jeśli używasz DC: P
Reply
Zacytować: Originally Posted by EvilWhiteDragon No cóż, spodziewałem się tego, ale w każdym razie bezpośrednie połączenie nie jest możliwe z naszym serwerem, co bardzo pomaga. Mieliśmy nawet oszusta noobów, którzy przychodzili na nasze fora, mówiąc, że nasz serwer powiedział mu, że to było hasło :: angel2: co to jest, jeśli używasz DC: P Nigdy nie użyłem DC. jego radości z statycznego adresu IP i usuwania nicków lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)