Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RHG Help Proszę, proszę
#11
i tak z powrotem na temat lol. Oto, co mam nadzieję zrozumieć, tutaj. 1.Run renguard 2. ominąć go najnowszym rgh 3. jakoś zrobić wtryskiwacz, który jest w czasie rgh i grę, aby wstrzyknąć pliki obiektów.ddb do moich danych. 4. w końcu dowiedzieć się, jak to lol. maby możesz wyjaśnić, jak można to zrobić? <- to mnie przeraża z jakiegoś powodu.
Reply
#12
k 1. Aby uzyskać informacje na temat instalacji, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową
Reply
#13
Im prolly a nub za to pytanie, ale jak byś użył tego wtryskiwacza był na zawsze Scence użyłem RGH, ponieważ zrobiłem tak długą przerwę, aby grać w JKA. soz maby możesz wyjaśnić, jak używać wtryskiwacza, które pomogłyby mi dużo. :obcy:
Reply
#14
W rgh.ini ustaw injectObjects na 1 i ustaw obiekty na nazwę pliku obiektów (w folderze danych), który chcesz wstrzyknąć. na przykład Zacytować: injectObjects = 1 objects = myobjectsfile.ddb
Reply
#15
Zacytować: Napisał mandai W rgh.ini ustaw injectObjects na 1 i ustaw obiekty na ścieżce pliku obiektów, które chcesz wstrzyknąć. na przykład nie, to jest złe i nie powinno działać! jak podano w pliku readme, wystarczy wpisać nazwę pliku obiektów. jak "0bj3ct5.dd0" (który jest domyślny afaik) 0x90
Reply
#16
wspaniali faceci ty bunches ^ _ ^ więc muszę spróbować. btw chciałbym dowiedzieć się, jak to zrobić, aby niektóre kody, więc jeśli istnieje "jak zrobić kody" post link link lub maby może to być nowy projekt?
Reply
#17
Zależy od tego, jakiego rodzaju oszustów myślisz, podobne rzeczy do RGH wymagałyby sporo umiejętności programowania. Możesz spróbować utworzyć własny plik objects.ddb, jeśli chcesz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)