Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działający C & C Renegade Aimbot!
RenGuard Hook 1.2 (stworzony przez 0x90, a nie przez Cyberpunk) ma teraz działający celbota C & C Renegade!     http:
Reply
dobrze! szuka następnego żołnierza wroga w ustalonym zakresie i celuje w jego głowę ... zobaczysz również nazwę wroga, którego tropisz w lewym górnym rogu renegata. jego być może nie zawsze działa zgodnie z oczekiwaniami, ale zasadniczo działa. przynajmniej jego prawdziwy cel, a nie spust
Reply
Fajnie ... Jakikolwiek sposób na oddzielenie go od renguardhook?
Reply
na pewno możesz załadować tylko renegata i dołączyć hak renegata ... Napisałem ładowacz dokładnie tak, aby można go było używać zarówno dla renguard, jak i renegade
Reply
Zrobienie tego tylko dla publiczności zajęło około trzech lat.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Xienfar Zrobienie tego tylko dla publiczności zajęło około trzech lat. Tak, właśnie "ostatnio" dołączyłem do społeczności renegatów, ale jak powiedziałem, celbota jest bardzo podstawowa ...
Reply
Zawsze ludzie, którzy muszą krytykować. Wolę być spóźniony, a potem nigdy nie wypuszczony. Faktem jest, że wydał pierwszy (i tylko) działający celbota dla renegata i myślę, że musimy być wdzięczni. Nop (0x90), testowałem to i byłem całkiem fajnym botem GJ. Next = wallhack
Reply
Zacytować: Napisał warlenny Nop (0x90), testowałem to i byłem całkiem fajnym botem GJ. dzięki i wszyscy jesteście zawsze upoważnieni do okazania swojej wdzięczności, powtarzając mi: P a dla wallhacka są już rzeczy w3d !!! 111
Reply
hej działa dobrze, ale co to jest klawisz NUMO ??????? Chcę kupić w dowolnym miejscu terminala. nevermind lol Właśnie zdałem sobie sprawę, że mówi NUM 0, a nie NUMO lol
Reply
Zacytować: Napisał warlenny Faktem jest, że wydał pierwszy (i tylko) działający celbota dla renegata i myślę, że musimy być wdzięczni. Z pewnością nie jest jedyną działającą celbotą dla renegata. Tak więc mój poprzedni post: P
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)