Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ładowanie następnej mapy
Słyszałem już rozmowę i ktoś powiedział, że podobają im się te rzeczy, które pobrali, dzięki czemu automatycznie ładują się do następnej mapy. Czy ktoś ma "Automatyczny program ładujący mapę"? Czy wiesz, że mogę go znaleźć?
Reply
Nie wiem, co mówisz o cholera
Reply
dźwięk SWEET gdzie go słyszysz? jak faktycznie słyszysz to w zespole?
Reply
To było, kiedy grałem i ci goście z mojego zespołu mówili o tym, jak mają coś, co powoduje, że C & C Renegade automatycznie rozpoczyna następną mapę, kiedy się skończy. To prawda, myślę, ale zawsze mieli więcej pieniędzy niż ktokolwiek za każdym razem, gdy ładuje się mapa. Myślisz, że ktoś może to zrobić? * Przykład * Powiedz, czy skończyłeś z mapą i upłynął czas, czy zniszczyłeś wszystkie budynki i co. Wiesz, jak twój C & C Renegade ładuje się na następną mapę, cóż, cokolwiek mają ci faceci, to sprawia, że nie muszą ładować okresu. Po prostu zaczynają ładowanie mapy.
Reply
Umm, drogi komputer uber: P? Moje zmiany map to około 5 sekund.
Reply
istnieją również szybsze ładowanie map dla renegata, ładnie ładują się w krótszym czasie niż oryginał. http:
Reply
tak, ale "utrwalone mapy westwood" naprawiły pewne błędy w renegacie, takie jak glasshooting, base2base, walljump. I wiele osób (w tym ja) nie chce naprawiać błędów. : P
Reply
Zacytować: Originally Posted by aimerdude tak, ale "utrwalone mapy westwood" naprawiły pewne błędy w renegacie, takie jak glasshooting, base2base, walljump. Nie sądzę, że masz rację Korzystam ze stałych map Westwood i po prostu wypróbowałem to i mogę zrobić szklane zdjęcie (wf, tunele wyspowe), b2b (pole, wyspy) i skakać na ścianie ...
Reply
dobrze używam zwykłych map
Reply
Zacytować: Napisał ghost911 Nie sądzę, że masz rację Korzystam ze stałych map Westwood i po prostu wypróbowałem to i mogę zrobić szklane zdjęcie (wf, tunele wyspowe), b2b (pole, wyspy) i skakać na ścianie ... readme mówi, że wiele błędów zostało naprawionych ..... więc przypuszczałem, że naprawi to błędy ...: S
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)