Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super Secret Renegade Porady dotyczące oszustwa !!!!!
Jeśli wykonasz kolejne czynności online, zgadzasz się przyjąć pełną odpowiedzialność.   Cześć, tam   Kolejne i następne wskazówki pomogą Tottaly oszukać, nie zostając zauważonym, właśnie wydałem mój osobisty modyfikator szkód, który idealnie pasuje do tego. Teraz mam zamiar wymienić rzeczy, które możesz zrobić w Internecie, których nikt nie ma oprócz mnie ... nie na długo, napisałem to   - Zabij ekrany PT (Player Terminal) w 1 strzale, więc nie można kupić enemie. - Zabij Płaszczyznę zrzutu C130 (Pojazd, który opuścił pojazdy z podjazdem
Reply
bardzo słodkie!!!
Reply
jakie są polecenia
Reply
Moje modyfikacje Obrażeń: przeczytaj wszystko prosto koleś .. Możesz zrobić te rzeczy za pomocą pistoletu naprawczego w EAX Damage Mod (obie edycje) lub z modyfikatorem MY Personal Damage ... za pomocą karabinu laserowego.
Reply
Chłodno myślałem, że pt nie może umrzeć ...... Chyba się myliłem ...
Reply
Nie mogą zginąć z innymi hackami ... ale hacki, o których wspomniałem, mogą robić te 4 rzeczy online.
Reply
Zacytować: Originally Posted by w4rh34d Moje modyfikacje Obrażeń: przeczytaj wszystko prosto koleś .. Możesz zrobić te rzeczy za pomocą pistoletu naprawczego w EAX Damage Mod (obie edycje) lub z modyfikatorem MY Personal Damage ... za pomocą karabinu laserowego. Nie rozumiem tego
Reply
fajne wskazówki, wiedziałem i mogę to wszystko zrobić z moim lilowym oszustem, ale nie miałem pojęcia, że można zabić pistolety AGT dobrą robotą.
Reply
hmm, wiem, że ten gunno brzmi głupio, ale co to, do cholery, jest zdzierstwo eax? (kamikaze? peacemaker2?) ...
Reply
Jeśli użyjesz moich modów obrażeń, możesz zabić PT i wszystkie te 4 rzeczy, o których wspomniałem z karabinem naprawczym lub karabinem laserowym, wspomnę ... Zabijanie ... pobierz teraz? Oto linki do toptics: Cyberpunk's Personal Damage Mod EAX Renegade Damage Mod (Normal i Extreme)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)