Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super Secret Renegade Porady dotyczące oszustwa !!!!!
#1
Jeśli wykonasz kolejne czynności online, zgadzasz się przyjąć pełną odpowiedzialność.   Cześć, tam   Kolejne i następne wskazówki pomogą Tottaly oszukać, nie zostając zauważonym, właśnie wydałem mój osobisty modyfikator szkód, który idealnie pasuje do tego. Teraz mam zamiar wymienić rzeczy, które możesz zrobić w Internecie, których nikt nie ma oprócz mnie ... nie na długo, napisałem to   - Zabij ekrany PT (Player Terminal) w 1 strzale, więc nie można kupić enemie. - Zabij Płaszczyznę zrzutu C130 (Pojazd, który opuścił pojazdy z podjazdem
Reply
#2
bardzo słodkie!!!
Reply
#3
jakie są polecenia
Reply
#4
Moje modyfikacje Obrażeń: przeczytaj wszystko prosto koleś .. Możesz zrobić te rzeczy za pomocą pistoletu naprawczego w EAX Damage Mod (obie edycje) lub z modyfikatorem MY Personal Damage ... za pomocą karabinu laserowego.
Reply
#5
Chłodno myślałem, że pt nie może umrzeć ...... Chyba się myliłem ...
Reply
#6
Nie mogą zginąć z innymi hackami ... ale hacki, o których wspomniałem, mogą robić te 4 rzeczy online.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by w4rh34d Moje modyfikacje Obrażeń: przeczytaj wszystko prosto koleś .. Możesz zrobić te rzeczy za pomocą pistoletu naprawczego w EAX Damage Mod (obie edycje) lub z modyfikatorem MY Personal Damage ... za pomocą karabinu laserowego. Nie rozumiem tego
Reply
#8
fajne wskazówki, wiedziałem i mogę to wszystko zrobić z moim lilowym oszustem, ale nie miałem pojęcia, że można zabić pistolety AGT dobrą robotą.
Reply
#9
hmm, wiem, że ten gunno brzmi głupio, ale co to, do cholery, jest zdzierstwo eax? (kamikaze? peacemaker2?) ...
Reply
#10
Jeśli użyjesz moich modów obrażeń, możesz zabić PT i wszystkie te 4 rzeczy, o których wspomniałem z karabinem naprawczym lub karabinem laserowym, wspomnę ... Zabijanie ... pobierz teraz? Oto linki do toptics: Cyberpunk's Personal Damage Mod EAX Renegade Damage Mod (Normal i Extreme)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)