Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omijanie Renguard może być możliwe ...
Myślę, że wszyscy twórcy reaktywacji (mac, crimson, perl, blaze) są hakerami odkąd dostali kod źródłowy i mogą "bawić się" nie jestem pewien, ale może działać ta procedura wszystko, co musisz zrobić, to mieć zainstalowany renguard i po prostu umieścić gsa, aby uruchomić zwykły renegat, więc możesz używać cheatów, ale wciąż masz renguard.exe, więc może to działa?   proszę zamieścić wszystkie swoje komentarze na temat omijania renguard lub sposobów ominięcia   moja nazwa gsa to XxX = FrAgGeR = XxX
Reply
Nie są naprawdę hakerami, po prostu wykonują te małe polecenia, które mogą być użyte w renguardzie. Nie hackują, ponieważ używają poleceń już na serwerze. Jeśli są prawdziwymi hakerami, mogą latać na serwery innych narodów, które nie korzystają z renguard. To byłby prawdziwy hacking.
Reply
masz jakieś wskazówki lub sposoby hax0r?
Reply
tak, możliwe, że mam program, w którym zaczynasz go, zanim zaczniesz renegować, a następnie zagrasz na serwerze rg i nie zostaniesz kopnięty, rg myśli o swoim administratorze lub coś takiego, możesz użyć tych poleceń
Reply
możesz go wysłać lub przynajmniej opublikować
Reply
Proszę?!!!!!!!!!!!!!
Reply
to jest miłe! latać lol nie chciałbym go opublikować, aby nie uzyskać renguard:
Reply
Wszyscy wiecie, że moi posłańcy wysłali je tak bardzo
Reply
Wątpię, że tak. Będziesz musiał uzyskać jeden z adresów IP administratora i użyć maski IP, a następnie zmienić ją na adres IP administratora. Bo myślę, że renguard daje admin przez adres IP. Lub imię. * Cholerny, głupi 120-sekundowy interwał postów> <*
Reply
renguard jest kodowany w C i AVI ... C jest o wiele łatwiejsze 2 nauczyć się niż C
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)