Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0x90 przeczytaj tę pomoc rgh inject
Cześć, jeśli jest już temat na ten temat, zamknij ten   Kiedy próbuję wstrzyknąć moje dane i obiekty.ddb nie wstrzykują   Ustawiłem moje dane injectsdata i injectsobjects na 1   a moje niestandardowe dane znajdują się w moim folderze renegatów o nazwie 1234   a moje obiekty znajdują się w moim folderze 1234 o nazwie objects.dde   ale teraz, gdy uruchamiam rgh i renguard.RGH działa perfeclty, ale tylko nic nie jest wstrzykiwane i używam najnowszej wersji, którą otrzymałem od tego serwera.   już próbowałem umieścić objects.dde w moich niestandardowych i domyślnych danych, ale nic się nie dzieje, proszę o pomoc   rgh wstrzyknął obiekty perfekcyjnie do piątku, kiedy musiałem ponownie zainstalować renegade więc proszę o pomoc   to jest mój plik rgh.ini może ktoś mógłby edytować, więc działa?       ################################################## ## RGH - plik konfiguracyjny ## ################################################## [RGH] #Wersja. Nie spowoduje to żadnych nowych funkcji, jeśli zwiększysz tę wartość: P # Jest tylko dla celów informacyjnych, więc proszę, nie dotykaj! Wersja = 1.3.3   ##Ustawienia główne # Directory = C: \ Westwood \ C & C Renegade #nain plik wykonywalny renegade (game2.exe z renguard
Reply
Próbujesz zmusić go do współpracy z Renguard? Jeśli próbujesz zmusić RGH do wstrzyknięcia uruchamiając Game2.exe za pomocą skrótu, to w ini musisz ustawić go na "Game2.exe".
Reply
tak, używam go z reguardem, ale hak Rgh działa dobrze jak menu pt i aimbot wszystko działa dobrze, ale nie chcę wstrzykiwać moich danych i obiektów
Reply
jeśli nie chcesz wstrzykiwać ustawionych danych lub obiektów: injectData = 0 injectObjects = 0
Reply
Chcę, żeby wstrzykiwał dane i obiekty, ale rgh go nie wstrzykuje, a rgh musi wstrzyknąć dane i obiekty, ale tego nie robi i rgh działa dobrze i wstrzykuje wszystko, ale z pewnymi problemami musiałem ponownie zainstalować renegat i od tego czasu rgh nie wstrzykuje już danych i obiektów
Reply
Och, musiało źle odczytać twój ostatni wpis. Spróbuj umieścić plik obiektów w swoim folderze danych Renegade (nie nazywaj go object.ddb, ale wywołaj to, czego szuka RGH (objects.dde w twoim przypadku)).
Reply
Zrobiłem to, co powiedziałeś, ale nadal nie działa Próbowałem przeinstalować (ponownie załadowane) rgh ale nic nie działało Umieściłem obiekty.dbb w moim folderze 1324 i objects.dde w moich danych i folderze 1234, ale nic nie działa plz help
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)