Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem dotyczący nazwy logowania
Katalog renegade, który wybrałem dla lokalizacji game2.exe: C: \ Program Files \ EA Games \ Command & Conquer Pierwsza dekada \ Command & Conquer Renegade \ Renegade \ game2   Kiedy trafiam na Launch Renegade, daje mi to błąd: C: \ Program Files \ EA Games \ Command & Conquer Pierwsza dekada \ Command & Conquer Renegade \ Renegade \ game2 nie znalezione.   Być może stolarz Logname isent współpracuje z vista home premium, ale jeśli tak, proszę o pomoc
Reply
Powinien być zgodny ze wszystkimi wersjami systemu Windows zdolnego do pracy w środowisku .Net framework 2.0+. Czy zapomniałeś umieścić .exe na końcu?
Reply
Mam go do pracy LogNameJoiner nie może zlokalizować Cracked Renegade .exe, jeśli nazywa się go Game2.exe, ale kiedy zmieniłem nazwę na Game.exe pracował !!! Edycja: nie działa po wszystkim lol. Tylko zwykła gra ładuje się z RGH, ale bez hacków i tak jest .exe na końcu gry. Vista ma zbyt wiele problemów z tym stolarzem Renegade. Równie dobrze mógł zrezygnować z Renegade
Reply
Czy próbowałeś: - Kliknij prawym przyciskiem myszy plik LogNameJoiner i przejdź do Właściwości. - Kliknij kartę Zgodność - Upewnij się, że jest ustawiony na "Uruchom jako administrator" i "Uruchom jako: Windows XP (Service Pack 2)" lub inną odmianę.
Reply
Nie sądzę, aby jego widok był przyczyną problemu. Zacytować: Tylko zwykłe gry ładują się z RGH, ale bez hacków Co to ma znaczyć? Czy gra lub RGH się zaczyna? Jeśli oboje to robią, a RGH po prostu nie wstrzykuje się, musisz sprawdzić, czy rgh.ini jest ustawione na używanie poprawnego game.exe / game2.exe. 3 możliwe zmienne, które możesz zmodyfikować, aby rozwiązać ten problem, to: game2Location.txt RGHLocation.txt rgh.ini (części GameFile = i Directory =)
Reply
Mogę uruchomić grę w SP, ale kiedy próbuję uruchomić w MP i wybieram Westwood Online, przejdź do strony głównej, ale kiedy próbuję utworzyć nowe konto ... mówi "nie mogę znaleźć strony lub załadować błędu". Jakieś pomysły?
Reply
Nie musisz używać WOL
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)