Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem dotyczący nazwy logowania
#1
Katalog renegade, który wybrałem dla lokalizacji game2.exe: C: \ Program Files \ EA Games \ Command & Conquer Pierwsza dekada \ Command & Conquer Renegade \ Renegade \ game2   Kiedy trafiam na Launch Renegade, daje mi to błąd: C: \ Program Files \ EA Games \ Command & Conquer Pierwsza dekada \ Command & Conquer Renegade \ Renegade \ game2 nie znalezione.   Być może stolarz Logname isent współpracuje z vista home premium, ale jeśli tak, proszę o pomoc
Reply
#2
Powinien być zgodny ze wszystkimi wersjami systemu Windows zdolnego do pracy w środowisku .Net framework 2.0+. Czy zapomniałeś umieścić .exe na końcu?
Reply
#3
Mam go do pracy LogNameJoiner nie może zlokalizować Cracked Renegade .exe, jeśli nazywa się go Game2.exe, ale kiedy zmieniłem nazwę na Game.exe pracował !!! Edycja: nie działa po wszystkim lol. Tylko zwykła gra ładuje się z RGH, ale bez hacków i tak jest .exe na końcu gry. Vista ma zbyt wiele problemów z tym stolarzem Renegade. Równie dobrze mógł zrezygnować z Renegade
Reply
#4
Czy próbowałeś: - Kliknij prawym przyciskiem myszy plik LogNameJoiner i przejdź do Właściwości. - Kliknij kartę Zgodność - Upewnij się, że jest ustawiony na "Uruchom jako administrator" i "Uruchom jako: Windows XP (Service Pack 2)" lub inną odmianę.
Reply
#5
Nie sądzę, aby jego widok był przyczyną problemu. Zacytować: Tylko zwykłe gry ładują się z RGH, ale bez hacków Co to ma znaczyć? Czy gra lub RGH się zaczyna? Jeśli oboje to robią, a RGH po prostu nie wstrzykuje się, musisz sprawdzić, czy rgh.ini jest ustawione na używanie poprawnego game.exe / game2.exe. 3 możliwe zmienne, które możesz zmodyfikować, aby rozwiązać ten problem, to: game2Location.txt RGHLocation.txt rgh.ini (części GameFile = i Directory =)
Reply
#6
Mogę uruchomić grę w SP, ale kiedy próbuję uruchomić w MP i wybieram Westwood Online, przejdź do strony głównej, ale kiedy próbuję utworzyć nowe konto ... mówi "nie mogę znaleźć strony lub załadować błędu". Jakieś pomysły?
Reply
#7
Nie musisz używać WOL
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)